Kudowa Zdroj - jednodenní adventní výlet

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Polsko

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Polsko.

Popis zájezdu

Popis

Odjezd z Prahy z ulice Na Florenci č. 19 v 06.00 hod. Cesta pohodlným autobusem do Polska do lázeňského městečka Kudowa Zdroj. Návštěva známé tržnice s různým zbožím za výhodné ceny (vánoční dekorace, oblečení, potraviny, ratanové výrobky). Odpoledne prohlídka historického města Kudowa Zdroj, jednoho z nejstarších lázeňských měst v Polsku i Evropě. Za pozornost stojí rovněž kostnice ve Velké Čermné. Zájemci o koupání mohou volný čas strávit v Aquaparku, ve kterém je k dispozici rekreační bazén s různými atrakcemi jako jsou vířivky, 90 metrů dlouhý tobogan a brouzdaliště pro děti. A jistě si nenechejte ujít vánoční trhy před místním zámečkem. Odjezd z Kudowy Zdroje okolo 17.00 hodiny a příjezd do Prahy v cca 20.00 hod.

Doporučujeme: Návštěva lázeňského městečka

Možnost nákupu na polském tržišti

Upozornění a doporučení : Pokyny k odjezdu: Jako pokyny k odjezdu slouží tento text, na výlety nezasíláme žádné další pokyny k odjezdu! Sraz účastníků je vždy 15 minut před odjezdem z místa uvedeného na cestovní smlouvě. Cestovní smlouvu je nutné vzít s sebou pro případnou kontrolu! V případě vašeho odjezdu z Prahy ulice Na Florenci číslo 19 bude v místě k dispozici průvodce a při odjezdu většího množství autobusů i další zástupce CK, který vám pomůže najít přesné stanoviště odjezdu vašeho autobusu v rámci ulice Na Florenci. V případě nouze (v době odjezdu) volejte asistenční linku mobilní telefon: 724 044 055.Orientační doporučené částky na vstupy celkem cca 30 PLN. Muzeum hraček 8 PLN, skanzen 6 PLN, Aqua park 15,5 PLN.

Doprava

Odjezdová místa a časy odjezdů u všech termínů - cesta TAM:
Praha ulice Na Florenci číslo 19 v 6.00 hod
Ústí nad Labem v 4.30 hod - parkoviště od zimního stadionu

Odjezdová místa a časy odjezdů - cesta ZPĚT:
Do mimopražských odjezdových míst (mimo Ústí nad Labem) bude cesta zpět organizována jedním svozovým autokarem (nutno v Praze přestoupit)
ODJEZD: ve 23.30 hod. Praha, ulice Na Florenci č. 19

Důležité upozornění: Odjezdová místa musí být písemně objednána (a následně písemně potvrzena) na cestovní smlouvě. CK si vyhrazuje právo zajistit případný svoz do Prahy a z zpět a výjimečně i celý výlet mikrobusy. V případě, že je v jednom místě odjezdu méně než 8 cestujících, může cestovní kancelář změnit zajištění dopravy klientů k zájezdu na veřejnou hromadnou dopravu s nárokem na úhradu jízdenky. Časy odjezdů z výletního místa stanovuje průvodce na základě klimatických a dopravních podmínek a mohou se tedy lišit od orientačně uvedených časů v programu. V případě svozů (zejména při cestě zpět) může být v Praze delší časová prodleva (i v řádu hodin) před odjezdem svozového autobusu do cílového města.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Kudowa Zdroj - jednodenní adventní výlet