Wellness hotel Grand, Jasná

Celkové hodnocení zájezdu:
4 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Slovensko Nízké Tatry
Ubytování: Wellness hotel Grand, Jasná - Výhodný letní pobyt
Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 1x ubytování
1x snídaně V ceně všech pobytů je denní vstup na 3 hod. do hotelového wellness centra. Uvedené ceny jsou ceny základní a jsou závislé na momentální nabídce hotelu. Konečná cena tak může být rozdílná od ceny základní. Konečnou cenu Vám pracovníci CK potvrdí po odeslání konkrétní objednávky.
zobrazit 1 termín
Červen 2018
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
zobrazit 2 termíny
Leden 2019
zobrazit 1 termín
Březen 2019
zobrazit 1 termín
Duben 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost doobjednání večeří, které jsou v zimní sezoně formou bufetu a v letní sezoně výběrem z menu.

Grand hotel**** se nachází na úpatí Chopku, nejznámějšího vrcholu Nízkých Tater, jen pár kroků od letních a zimních aktivit. Hotel je situovaný jen pár metrů od dolní sedačkové lanovky. Dokonalé uvolnění a relax po dni stráveném na horách najdete ve wellness centru, kde na vás čeká komplex saun, různých regenerečních procedur a venkovní vířivky přímo pod širým nebem. Fitness, relaxační bazén s perličkou, triskami a protiproudem, adventúrní sprchy, masáže či péče o pleť je jen část z příjemných zážitků, které si ve wellness centru můžete vychutnat. Stravování je poskytováno v příjemné stylové restauraci nabízející domácí i zahraniční kuchyni. Součástí je také nový lobby bar s výhledem na terasu, která se v letních měsících využívá ke grilování. Hotel disponuje spoustou doplňkových služeb (dětský koutek, půjčovna lyží a kol, biliard, praní a žehlení, denní tisk, skibuss). Je zde i obchodní zóna včetně půjčovny lyžařského vybavení a lyžařská škola.

Lyžování: hotel je situován v centru lyžařského střediska Jasná, s celou řadou sjezdovek všech náročností a s několika vleky a lanovkami. V areálu je samozřejmostí večerní lyžování a několik lyžařských škol.

Ubytování

Pokoj Standard: 1- a 2- lůžkové pokoje na 4. patře, s koupelnou a WC, TV+SAT, minibarem a telefonem. Pokoj DeLux (Mountain): nově zrekonstruované 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelno a WC, TV+SAT, minibarem a telefonem.

 

→ Přejít na 6 termínů dovolené Wellness hotel Grand, Jasná
v cenách od 1 350 Kč do 2 590 Kč