Bükfürdő, Répce H171 - 5 denní Wellness

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (2 hodnocení)

Destinace:
Maďarsko Západní Zadunají
Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Polopenze
Doprava: Vlastní
Cena zahrnuje: 4x ubytování
4x snídaně – bohatý bufet
4x večeře – bohatý bufet
neomezené používání hotelového Wellness (krytý bazén s normální vodou, whirlpool, vířivka, parní lázeň, finská a infra sauna)
4x celodenní vstup do termálních lázní Bük (zóna I. a II. - krytá i venkovní koupací část)
účast na sportovních programech
možnost zapůjčení županu za poplatek
WiFi v hale
parkování.
Cena nezahrnuje: Na místě se hradí Lázeňský poplatek: 2,-€/ osoba / noc.
Děti zdarma hradí na místě vstup do lázní ca 4,5 € / den.
zobrazit 4 termíny
Srpen 2019
zobrazit 4 termíny
Září 2019
zobrazit 7 termínů
Říjen 2019
zobrazit 6 termínů
Listopad 2019
zobrazit 7 termínů
Prosinec 2019
 

Popis zájezdu

Stravování

snídaně - formou bufetových stolů, oběd, večeře – jak formou bufetových stolů, tak objednávkou z menu s obsluhou

Ubytování

Velmi pěkně zařízené 2lůžkové pokoje a apartmány s vlastní koupelnou, WC, TV a minibarem. Možnost přistýlky či nekuřáckých pokojů.

Popis

hotel je situován v tichém klidném prostředí v centru městečka Bükfürdő, je obklopen listnatými stromy a propojen krytou vyhřívanou chodbou s místními lázněmi a aquaparkem.

Výlety: zámek Szapáry, historická města Šoproň a Kőszeg, jedno z nejhezčích historických městeček Maďarska, nebo Szombathely, místo obývané od dob Římanů, kde se nachází svatyně bohyně Isis.

Služby a vybavení: restaurace, drinkbar, Wellness ostrov (bazén na plavání, perličková koupel, jacuzzi, sauna, parní lázeň), solárium, kadeřník, kosmetika, pedikúra, manikúra, masáže, společenská místnost, obchod s dárkovými předměty, telefon, telefax, Internet, trezor, v blízkosti se nachází i golfové hřiště, tenisový kurt, bowling, hřiště na košíkovou, kopanou, volejbal a kuželková dráha, stolní tenis.

Lázeňské služby: pitná kúra, lékařské prohlídky, ucelené léčebné kúry, hydroterapie, elektroterapie a fyzioterapie, zdravotní gymnastika, masáže, laser, bahenní zábaly parafango, ultrazvuk.

Termální lázně: Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích.
Komplex má 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2. Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38°C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28°C, pro děti jsou zde brouzdaliště, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Je zde i komplex skluzavek dostupných zdarma, sportovní hřiště (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis), pro občerstvení je zde několik restaurací a snack-barů.

Uzavřené parkoviště.

 

→ Přejít na 28 termínů dovolené Bükfürdő, Répce H171 - 5 denní Wellness
v cenách od 6 050 Kč do 12 800 Kč