Silvestr ve Vietnamu

Celkové hodnocení zájezdu:
3 / 5 (1 hodnocení)

Destinace:
Vietnam
Strava: Snídaně
Doprava: Letecky

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Strava: Snídaně
Doprava: Letecky
Odlety: Praha
Cena zahrnuje: letenka Praha–Saigon–Praha (vč. všech poplatků)
2x přelet Saigon–Phu Quoc–Saigon
mikrobusy
1x výlet lodí v deltě Mekongu
7x hotel *** se snídaní
1x slavnostní silvestrovská večeře
vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
český odborný průvodce China Tours
Cena nezahrnuje: Vietnamské vízum – 1000 Kč
Jednolůžkový pokoj – 4900 Kč
zobrazit 1 termín
Prosinec 2018
 

Popis zájezdu

Popis

Vyměňte mrazivé a pošmourné dny za sluncem zalité jižní pobřeží Vietnamu a oslavte s námi Nový rok na ostrově Phu Quoc, na jednom z nejhezčích míst jihovýchodní Asie. Naše cesta kombinuje poznání i zábavu, dobrodružství i aktivní odpočinek, ruch velkoměsta, poklidnou vesnickou atmosféru i svérázný život v tropické džungli. Nejprve navštívíme Saigon a seznámíme se blíže s jeho složitou a pestrou minulostí, nevyhneme se ani jeho ulicím tepajícím životem. Unikneme ale i do klidu vesniček lemujících břehy Mekongu, uvidíme přípravu cukrovinek z medu a rýže a ti nejodvážnější si připijí pálenkou, v níž místo švestek plavou hadi a štíři. Pohnutou válečnou historii země si připomeneme u tunelů Vietcongu v Cu Chi. Od všech vjemů si odpočineme při několikadenním pobytu na ostrově Phu Quoc, kde si každý najde aktivity dle svého gusta.
Velikost skupiny:

6–16 účastníků

Stravování

snídaně

Program zájezdu

1. den

Praha – Saigon (dnešní Ho Či Minovo město): přelet do největšího města Vietnamu, kde se duch koloniální minulosti prolíná s hektickým tempem moderního života, překotným rozvojem a kosmopolitní atmosférou – program dle času příletu.

3. den

Saigon: výlet do tunelů Cu Chi – síť více než 250 km úzkých tunelů vybudovaných v době vietnamské války; Saigon – koloniální francouzská architektura (pošta, radnice, bývalý prezidentský palác, katedrála Notre Dame); kavárničky, tržnice a životem kypící ulice vietnamské jižní metropole.

4. den

Delta Mekongu: projížďka lodí po hlavním toku řeky i po bočních ramenech – prodej ovoce a zeleniny přímo z lodi, malé výrobny produktů z rýže, medu atd.; nocleh v deltě Mekongu.

5. den

Delta Mekongu – Saigon: plovoucí trh Cai Rang (největší v deltě); návrat do Mekongu a vychutnávání rušné atmosféry velkoměsta; možnost návštěvy některého z nočních trhů.

6. den

Saigon – Phu Quoc: přesun na letiště a odlet na tropický ostrov Phu Quoc – oslavy Silvestra a Nového roku v prostředí tropického ostrova.

7. den

Phu Quoc: odpočinek na sněhobílých plážích, koupání a šnorchlování v průzračných vodách Thajského zálivu, projížďky na motorkách, výlety do centra ostrova.

9. den

Phu Quoc – Saigon: odlet přes Saigon zpět do Prahy, přílet 10. den.

 

→ Přejít na 1 termín dovolené Silvestr ve Vietnamu
v cenách od 58 800 Kč