Francie - Azurové pobřeží a horní provence

Celkové hodnocení zájezdu:
3.4 / 5 (3 hodnocení)

Destinace:
Francie
Ubytování: Azurové pobřeží a horní provence

Termíny, ceny a rezervace zájezdu

Případně si můžete vybrat z nabídky podobných zájezdů: zájezdy Francie.

Popis zájezdu

Popis

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.
2. den: V dopoledních hodinách příjezd do Nice. Prohlídka čtvrti Cimiez - starého města, přístavu, procházka na hradní vrch (jedinečný pohled na Nice a Andělskou zátoku), volno - možnost návštěvy muzeí (H. Matisse, M. Chagall…), odjezd k ubytování.
3. den: *Snídaně, celodenní program, Marseille (Notre Dame de la Garde, staré město, přístav, možnost návštěvy ostrovní pevnosti If, ve které byl vězněn hrabě Monte Christo), Aix en Provence - město Nostradamovo a Cezanovo (staré město, katedrála St. Savuier), návrat k ubytování.
4. den: *Snídaně, celodenní program, návštěva St. Tropez (četnická stanice, citadela, přístav), panoramatická cesta poloostrovem St. Tropez, zastávka ve vesničce Ramatuelle, St. Raphael (přístav, templářský chrám), Fréjus, za časů Augustových nejmocnější přístav (katedrála, galská brána, aréna), návrat k ubytování.
5. den: *Snídaně, Antibes (Vaubanova pevnost, pláž, na které se vylodil Napoleon po návratu z Elby), Cannes, jedno z nejvyhledávanějších letovisek (boulevard Croisette, filmový palác), Grasse, prohlídka starého města, návštěva slavných výroben parfémů, návrat k ubytování.
6. den: *Snídaně, odjezd, Monte Carlo - knížecí palác, st. město (možnost návštěvy oceanografického centra či koupání), ve večerních hodinách odjezd z Monte Carla.
7. den: Příjezd do ČR v poledních hodinách.
* snídaně je v ceně pouze při ubytování v hotelu

Doporučujeme: Nice, Marseille, Aix en Provence, St. Tropez

Antibes, Cannes, Grasse, Monte Carlo

Upozornění a doporučení : doporučená částka na vstupy cca 50 Eur
Ubytování v mobilních apartmánech (mobilhome) vybavených dvěma menšími samostatnými ložnicemi (nutno vzít vlastní ložní prádlo), obývacím pokojem, kuchyňským koutem a vlastním příslušenstvím. Za příplatek je možné zajistit ubytování pouze jedné dvojice v celém mobilním apartmá. Mobilhome jsou umístěny v kempu vybaveném bazénem a minimarketem, k dispozici jsou také společná příslušenství a ostatní vybavení kempu. Ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, BTV. Přímo v hotelu je zajištěna snídaně. Za příplatek je možné zajistit i večeře v bezprostřední blízkosti hotelu.

Doprava

Důležité upozornění: odjezdová místa musí být písemně objednána (a následně písemně potvrzena) na cestovní smlouvě. CK si vyhrazuje právo zajistit případný svoz do Prahy mikrobusy či automobily. V případě, že je v jednom místě odjezdu méně než 8 cestujících může cestovní kancelář změnit zajištění dopravy klientů k zájezdu na veřejnou hromadnou dopravu s nárokem na úhradu jízdenky.

 

→ Přejít na 0 termínů dovolené Francie - Azurové pobřeží a horní provence