ŠPANĚLSKO - VALENCIE PRO SENIORY 55+ 2018

    

!!!NAVÍC SI KAŽDÝ SENIOR MŮŽE VZÍT S SEBOU JEDNOHO NESENIORA ZA STEJNÝCH PODMÍNEK!!!

 

 

 

Valencie, se nachází na jihovýchodě Španělska, oblíbené místo ve středomoří, se chlubí bezpočtem nádherných pláží, které jsou známé svou přirozeností a kvalitou po celé Evropě. Pobřeží Valencie je jednou ze středomořských destinací se širokou nabídkou kulturního vyžití a překrásnou přírodou. Naleznete zde kromě pláží s jemným pískem a čisté vody také hory, které nabízejí krásné scenérie (jako Pic Montdúver nebo Barranc de l'Infern).

Valencie je hlavní město regionu a jedno z nejkrásnějších měst v celém Španělsku. Podobu města po staletí formovaly vlivy různých kultur, jež zda vládly: Římané, Vizigóti, Muslimové nebo Aragonci zanechali v tváři města znatelnou stopu. Z nesčetných historických a kulturních zajímavostí lze jmenovat např. místní katedrálu se slavnou zvonicí Miguelete, baziliku de los Desamparados nebo Město vědy a umění s Oceánografickým muzzem.

 

 

 

 

TERMÍNY ODLETŮ A CENY:

 

JARO 2018

01.06. - 08.06.             14 990,-

08.06. - 15.06.             15 990,-

 

PODZIM 2018

07.09. - 14.09.             17 490,-

14.09. - 21.09.             15 990,-

21.09. - 28.09.             15 490,-

28.09. - 05.10.             14 990,-

05.10. - 12.10.             14 490,-

 

 

Pozn.: Ceny jsou uvedeny v Kč za osobu 55+

(nebo její doprovod) ve dvoulůžkovém pokoji

 

Cena zahrnuje:

Þ       Zpáteční letenka Praha – Valencie – Praha (včetně všech poplatků)

Þ       Transfer letiště – hotel – letiště

Þ       7 nocí ve 4* hotelu

Þ       Plná penze formou švédských stolů

Þ       Sklenice vody a vína k obědu a večeři

Þ       1x výlet (může být spojen s transferem z/na letiště)

Þ       Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu

Þ       Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

 

Cena nezahrnuje:

Þ       Fakultativní výlety a služby

Þ       Komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu

Þ       Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eurech.

 

Příplatky:

Þ       jednolůžkový pokoj 5 500,-

     (odlet 7/9 příplatek 6 500,-)

Þ       příplatek za neseniora 2 700,-

 

Slevy:

Þ       3.osoba na přistýlce 500,-

Þ       Dítě 2 – 11 let na přistýlce 2 300,-

 

 

Navíc s každým seniorem může cestovat nesenior za stejných podmínek! Za příplatek si mohou zájezd zakoupit i osoby mladší 55 let bez doprovodu seniora.

 

 

Gandía Palace Hotel 4*

| Gandía

 

 

Popis hotelu: Hotel Gandía Palace se nachází nedaleko vyhlášené pláže Gandía Beach, oceněné modrou vlajkou. V okolí hotelu naleznete obchůdky, bary, restaurace a parky. Grau Gandía je 2 km vzdálené rybářské městečko, kde můžete navštívit rybí trh nebo místní pamětihodnosti. Autobusová zastávka se spojením do centra městečka Gandía u hotelu. Valencie je od hotelu vzdálena cca 70 km, kam lze dojet vlakem z centra městečka Gandía.

 

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, venkovní bazén, lehátka u bazénu, parkoviště, SPA a posilovna (za poplatek), Wi- Fi, konferenční prostory.

 

Vybavení pokoje: Pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, televizí, telefonem, klimatizací, minibarem a trezorem (za poplatek), balkon nebo terasa.

 

Stravování: Plná penze formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři.

 

Pláž: Krásná široká písečná pláž Gandía beach se nachází cca 250 metrů od hotelu.

 

 

TERMÍNY

 

 


 

Můžete se zeptat, nebo rovnou rezervovat:
(do formuláře prosím uveďte název zájezdu)
 

 
 
 

Nabídka fakultativních výletů

 

VALENCIE – celodenní výlet

Cena: 1 090 Kč / 39 €

 

Valencie je v pořadí třetím nejdůležitějším a nejnavštěvovanějším městem ve Španělsku, které určitě stojí za návštěvu, pokud do této destinace cestujete. Začneme panoramatickou prohlídkou. Poté se projdeme po historickém centru města, kde můžete vidět nejrůznější památky jako například Katedrálu, El Miguelete, La Lonja nebo úžasný palác Marquis de Dos Aguas Palace. Dále bude volný čas na oběd a nakupování, kdy můžete navštívit také dominanty jako Město vědy a umění s Oceánografickým muzeem.

 

 

GUADALEST – polodenní výlet

Cena: 700 Kč / 25 €

 

Tato vesnička byla vybudována během Arabského období na 700 metrů vysoké skále s unikátním výhledem do okolí. Na náměstí ve městě Guadalest naleznete nejznámější vězení z 15. století a také krásný výhled na bažiny Guadalest. Můžete také navštívit muzeum miniatur, nebo muzeum panenek. Guadalest je kouzelná vesnička, kde si můžete vychutnat úžasnou krajinu a tradiční kuchyni.

 

 

ALTEA A CALPE – celodenní výlet

Cena: 1 150 Kč / 41 €

 

Výlet začíná procházkou po malebné vesničce vedoucí až k Altee, kde navštívíme staré město s úzkými uličkami, kostel a vyhlídku. Dále budeme pokračovat do Calpe, kde můžete vidět monument Rock of Ifach a užít si neuvěřitelný pohled do okolí. Nakonec se zastavíme na místním rybím trhu v Market of la Lonja.

 

 

 
 
TABARCA A ELCHE – celodenní výlet
Cena: 1 290 Kč / 46 €
 
Protikladem města Alicante je ostrov Tabarca, který hojně navštěvují především turisté z Costa Blancy. Poté co dorazíme na ostrov, bude zde čas na oběd. Lodí (doprava lodí není zahrnuta v ceně) se vrátíme do Elche abychom navštívili známý outlet s botami, kde je možné nakupovat za skvělé ceny.
 
 
 
VILLAJOYOSA – polodenní výlet
Cena: 1 150 Kč / 41 €
 
Užijte si fascinující polodenní výlet do města Villajoyosa. Navštívíme proslulé muzeum čokolády „VALOR“, kde je možnost vidět proces zpracování při výrobě čokolády. Poté budeme pokračovat do vesničky Finestrat, která je známá svými uličkami a vrcholem „Puig Campagna“, což je nejvyšší hora tohoto regionu.
 
 
 

 

BENIDORM – polodenní výlet
Cena: 700 Kč / 25 €
 
estou do Benidormu bude krátká zastávka na focení v Levante Beach. Dále bude následovat panoramatická prohlídka, během které bude k vidění Town Hall, nejvyšší budova In Tempo, promenáda na Poniente Beach a další. Navštívíme také mrakodrap Hotel Gran Bali, jednu z nejvyšších budov Evropy, kde se výtahem dostaneme na krásnou vyhlídku. Pokračovat budeme do historického centra města a z Parku de Elche půjdeme kolem kostela San Jaime a k vyhlídce „Balcony of the Mediterranean“.

 

 

Výlet v ceně – Gandía

Odjezd autobusem do cca 5 km vzdálené historické části Gandía. Hlavní zajímavosti: přístav, Plaza de Escuela, pěší zóna, katedrála Santa María, dále také Plaza Mayor a palác Ducal, sídlo rodiny Borja. Volný čas s možností nákupů.

 
 
 
 

Důležité upozornění: 

- v ceně výletů je zahrnuta autobusová doprava, průvodce/delegát, není zahrnuta doprava lodí

- programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven

- na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v Eurech

- fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 25 osob

 
 

 

zpět na aktuální nabídku zájezdů senior 55+